Myynti, vienti ja osto | Norelco
FI EN

Yhteystiedot

Myynti, vienti ja osto

Voit lähettää kysymyksesi tai tarjouspyyntösi suoraan myyjillemme tai osoitteeseen palaute@norelco.fi

 

URAKOITSIJAMYYNTI

Norelcon urakoitsijamyynnistä saat lisätietoa kiinteistö-, asunto- ja infrarakentamisen tuotteista
ja palveluista.

Marko Järvinen

myyntijohtaja
+358 50 525 5305
marko.jarvinen@norelco.fi

Markku Mikkonen


+358 50 525 5309
markku.mikkonen@norelco.fi

Jarkko Latonummi


+358 50 525 5312
jarkko.latonummi@norelco.fi

Juhani Forss


+358 40 575 0721
juhani.forss@norelco.fi

Jarkko Hartikainen


+358 50 525 5313
jarkko.hartikainen@norelco.fi

Seppo Karvinen


+358 50 525 5308
seppo.karvinen@norelco.fi

TEOLLISUUSMYYNTI

Norelcon teollisuusmyynnistä saat lisätietoja, palveluja ja tarjouksen haluamistasi pien- ja keskijännitekojeistoista, sähköasemista ja muuntamoista.

Marko Järvinen

myyntijohtaja
+358 50 525 5305
marko.jarvinen@norelco.fi

Juha Hakkarainen


+358 50 525 5307
juha.hakkarainen@norelco.fi

Jarkko Hartikainen


+358 50 525 5313
jarkko.hartikainen@norelco.fi

Juhani Forss


+358 40 575 0721
juhani.forss@norelco.fi

ENERGIANJAKELUYHTIÖIDEN MYYNTI

Energianjakeluyhtiöiden myynnistä saat lisätetoja, palveluja ja tarjouksen maakaapeloinnin kojeistoista ja kaapeista, puistomuuntamoista ja sähköasemista.

Marko Järvinen

myyntijohtaja
+358 50 525 5305
marko.jarvinen@norelco.fi

Juha Hakkarainen


+358 50 525 5307
juha.hakkarainen@norelco.fi

Jarkko Hartikainen


+358 50 525 5313
jarkko.hartikainen@norelco.fi

VIENTI

Vientimyynnistä saat lisätietoja, palveluja ja tarjouksen kaikista Norelcon tuotteista.

Ari Hämäläinen

Toimitusjohtaja
+358 50 529 1919
ari.hamalainen@norelco.fi

OSTO

Ota yhteyttä Norelcon ostoon jos sinulla on tarjolla innovatiivisia ja kilpailukykyisiä tuotteita ja palveluita.

Niko Liukko

Ostopäällikkö
+358 50 525 5411
niko.liukko@norelco.fi

Liisa Vellonen

Ostosihteeri
+358 50 525 5015
liisa.vellonen@norelco.fi

TARJOUSLASKENTA

Joonas Pentikäinen

Tuotepäällikkö
+358 50 525 5306
joonas.pentikainen@norelco.fi