NPM 310 puistomuuntamo, Norelco
FI EN

NPM 310 puistomuuntamo

Turvallinen jakeluverkon perusmuuntamo (valokaarikoestettu)

Ominaisuudet


  • valokaarikoestettu
  • kotimainen ja luotettava
  • turvallinen ja helppokäyttöinen
  • useita ulkonäkövaihtoehtoja
  • teräs- tai betonisokkelilla

Muut saman kategorian tuotteet:

Valitse toimiala, asiantuntija ja lähetä viesti:

| | |

Juha Katainen

myyntijohtaja
+358 50 525 5100
juha.katainen@norelco.fi

Juha Hakkarainen


+358 50 525 5307
juha.hakkarainen@norelco.fi

Jarkko Hartikainen


+358 50 525 5313
jarkko.hartikainen@norelco.fi

Markku Mikkonen


+358 50 525 5309
markku.mikkonen@norelco.fi

Jarkko Latonummi


+358 50 525 5312
jarkko.latonummi@norelco.fi

Seppo Karvinen


+358 50 525 5308
seppo.karvinen@norelco.fi