Norpower-5000-kennokeskusjarjestelma
FI EN

NorPower 5000 kennokeskusjärjestelmä

Raskas valokaaritestattu kennokojeisto teollisuuteen ja pääkeskuksiksi

Ominaisuudet


  • teollisuuteen ja kiinteistöihin
  • raskas tyyppihyväksytty kojeisto 5000A (EN 61439)
  • oikosulkukoestettu 100/220kA ja valokaarikoestettu kojeisto 
  • markkinoiden monipuolisin kennokojeisto
  • kiinteä tai ulosvedettävä kalustus (kasetti) 

Muut saman kategorian tuotteet:

Valitse toimiala, asiantuntija ja lähetä viesti:

| | |

Marko Järvinen

myyntijohtaja
+358 50 525 5305
marko.jarvinen@norelco.fi

Juha Hakkarainen


+358 50 525 5307
juha.hakkarainen@norelco.fi

Jarkko Hartikainen


+358 50 525 5313
jarkko.hartikainen@norelco.fi

Markku Mikkonen


+358 50 525 5309
markku.mikkonen@norelco.fi

Jarkko Latonummi


+358 50 525 5312
jarkko.latonummi@norelco.fi

Juhani Forss


+358 40 575 0721
juhani.forss@norelco.fi

Seppo Karvinen


+358 50 525 5308
seppo.karvinen@norelco.fi