Suunnittelu | Norelco
FI EN

Yhteystiedot

Suunnittelu

Ota yhteys kojeistosuunnitteluumme kaikissa projektiisi liittyvissä teknisissä ongelmissa ja kysymyksissä. Saamissasi ehdotuskuvissa on kerrottu suunnittelijamme nimen etukirjaimet.

Mika Päykkönen
suunnittelun esimies
Puhelin 050 525 5419
mika.paykkonen@norelco.fi

Esa Piispa
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5369
esa.piispa@norelco.fi

Timo Juutilainen
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5496
timo.juutilainen@norelco.fi

Anatoli Värä
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5427
anatoli.vara@norelco.fi

Miika Tiainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5447
miika.tiainen@norelco.fi

Olli Mutikainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5372
olli.mutikainen@norelco.fi

 

Matti Perälä
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5495
matti.perala@norelco.fi

Jorma Suomalainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5431
jorma.suomalainen@norelco.fi

Tommi Pesonen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5433
tommi.pesonen@norelco.fi

Petri Immonen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5477
petri.immonen@norelco.fi

Erik Koponen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5491
erik.koponen@norelco.fi

Pekka Ojala
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5492
pekka.ojala@norelco.fi