Suunnittelu | Norelco
FI EN

Yhteystiedot

Suunnittelu

Ota yhteys kojeistosuunnitteluumme kaikissa projektiisi liittyvissä teknisissä ongelmissa ja kysymyksissä. Saamissasi ehdotuskuvissa on kerrottu suunnittelijamme nimen etukirjaimet.

Mika Päykkönen
suunnittelun esimies
Puhelin 050 525 5419
mika.paykkonen@norelco.fi

Esa Piispa
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5369
esa.piispa@norelco.fi

Anatoli Värä
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5427
anatoli.vara@norelco.fi

Miika Tiainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5447
miika.tiainen@norelco.fi

Olli Mutikainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5372
olli.mutikainen@norelco.fi

Eetu Salmi
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5368
eetu.salmi@norelco.fi

 

Matti Perälä
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5495
matti.perala@norelco.fi

Tomi Hynynen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5573
tomi.hynynen@norelco.fi

Tommi Pesonen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5433
tommi.pesonen@norelco.fi

Petri Immonen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5477
petri.immonen@norelco.fi

Erik Koponen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5491
erik.koponen@norelco.fi

Petri Valjakka
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5931
petri.valjakka@norelco.fi