Suunnittelu | Norelco

Yhteystiedot

Suunnittelu

Ota yhteys kojeistosuunnitteluumme kaikissa projektiisi liittyvissä teknisissä ongelmissa ja kysymyksissä. Saamissasi ehdotuskuvissa on kerrottu suunnittelijamme nimen etukirjaimet.

Mika Päykkönen
suunnittelun esimies
Puhelin 050 525 5419
mika.paykkonen@norelco.fi

Esa Piispa
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5369
esa.piispa@norelco.fi

Anatoli Värä
kojeistosuunnittelija
puhelin 050 525 5427
anatoli.vara@norelco.fi

Miika Tiainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5447
miika.tiainen@norelco.fi

Olli Mutikainen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5372
olli.mutikainen@norelco.fi

Eetu Salmi
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5368
eetu.salmi@norelco.fi

 Shafi Gabon

kojeistosuunnittelija

Puhelin 050 525 5496

shafi.gabon@norelco.fi

 

Sami Korhonen

kojeistosuunnittelija

Puhelin 050 52505488

sami.korhonen@norelco.fi

 

Aaro Pajala

kojeistosuunittelija

Puhelin 050 525 5932

aaro.pajala@norelco.fi

 

Tero Räsänen

kojeistosuunnittelija

Puhelin 050 525 5431

tero.rasanen@norelco.fi

 

Matti Perälä
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5495
matti.perala@norelco.fi

Tomi Hynynen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5573
tomi.hynynen@norelco.fi

Tommi Pesonen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5433
tommi.pesonen@norelco.fi

Petri Immonen
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5477
petri.immonen@norelco.fi

Petri Valjakka
kojeistosuunnittelija
Puhelin 050 525 5931
petri.valjakka@norelco.fi

Aki Ahokas

kojeistosuunnittelija

Puhelin 050 252 5930

aki.ahokas@norelco.fi

 

Teppo Järvinen

kojeistosuunnittelija

puhelin 050 525 5933

teppo.jarvinen@norelco.fi

 

Veikko Nykänen

kojeistosuunnittelija

Puhelin 050525 5937

veikko.nykanen@norelco.fi

 

Joni Ruohoaho

kojeistosuunnittelija

Puhelin 050 525 5600

joni.ruohoaho@norelco.fi