Teollisuuden sähköasentaja

Avoimet työpaikat Norelcolla

Haemme palvelukseemme työmaatyöskentelyyn tottunutta

 

Teollisuuden sähköasentajaa

 

 

Tehtävä

Tehtäväsi sisältää sähkökeskusten, puistomuuntamoiden, kiskosiltojen ja automaatiokomponenttien asennuksia asiakkaidemme tiloissa. Työt ovat luonteeltaan uusasennuksia, saneerauksia ja muutostöitä. Ne toteutetaan projekteina ja vaativat sujuvaa yhteydenpitoa asiakkaiden ja oman tuotannon kanssa. Tehtävänkuvaan kuuluu myös tuotteidemme valmistusta tehtaalla.

 

Edellytykset

Sinulta löytyy kykyä itsenäiseen työskentelyyn, oppimishalukkuutta sekä osaamista sähköasennustöistä tai verkostoasennuksista. Katsomme eduksi aikaisemman kokemuksen sähkökojeistoista sekä englannin kielen tyydyttävän osaamisen. Annamme työssä tarvittavan lisäkoulutuksen itse. Työ edellyttää matkustamista.

 

Tarjouksemme

Tarjoamme sinulle luotettavan työpaikan ja hyvät kehittymismahdollisuudet pitkäjänteisesti toimivassa perheyrityksessä. Työtehtävät muotoutuvat oman kokemuksesi mukaisesti.

 

Sijainti

Työpisteesi on Savonlinnan tehtaillamme.

 

Lisätiedot

Henkilöstöpäällikkö Olli Malinen, puh. 050 525 5009, olli.malinen@norelco.fi.

 

Hakeminen

Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi ja ansioluettelosi mahdollisimman pian sähköpostilla rekrytointi@norelco.fi.

 

 

Valitse toimiala, asiantuntija ja lähetä viesti:

| | |

Juha Katainen

myyntijohtaja
+358 50 525 5100
juha.katainen@norelco.fi

Juha Hakkarainen


+358 50 525 5307
juha.hakkarainen@norelco.fi

Jarkko Hartikainen


+358 50 525 5313
jarkko.hartikainen@norelco.fi

Markku Mikkonen


+358 50 525 5309
markku.mikkonen@norelco.fi

Jarkko Latonummi


+358 50 525 5312
jarkko.latonummi@norelco.fi

Seppo Karvinen


+358 50 525 5308
seppo.karvinen@norelco.fi