Tuotanto

Norelcon tuotantoon saat yhteyden puhelimitse sekä sähköpostitse.

Yhteystiedot

Tuotanto

Virolainen Juuso
työnjohtaja, kennokojeistot
Puhelin 050 5255 503
juuso.virolainen@norelco.fi

Hytönen Kari
työnjohtaja, vakiokeskukset
Puhelin 050 525 5351
kari.hytonen@norelco.fi

Luukkainen Janne
tuotantopäällikkö, kytkentä ja kokoonpano
Puhelin 050 525 5412
janne.luukkainen@norelco.fi

Kinnunen Juri
työnjohtaja, KJ-kojeistot ja muuntamot
Puhelin 050 525 5415
juri.kinnunen@norelco.fi

Paappanen Jarkko
työnjohtaja, kotelokeskukset
Puhelin 050 525 5417
jarkko.paappanen@norelco.fi

Koponen Petteri
tuotantopäällikkö, Kuopio
Puhelin 050 525 5413
petteri.koponen@norelco.fi

Ruuskanen Pekka
tuotantopäällikkö, metalliosasto
Puhelin 050 525 5410
pekka.ruuskanen@norelco.fi